ArtClass – школа живопису і малюнка для дітей та дорослих у Києві

Малювання як засіб творчого самовираження та самопізнання супроводжує наше життя і робить навколишній світ яскравішим та цікавішим. Люди малюють із різних причин. Одні малюють для розваги, інші відчувають потребу у творчій реалізації.

Про користь уроків малювання для дорослих та дітей

В не залежності від причин які змушують нас взятися за пензель чи олівець ми самі того не розуміючи приносимо собі величезну користь малюючи. Справа в тому, що під час малювання працюють і розвиваються різні області нашого мозку, які в повсякденному житті не використовуються, або використовуються недостатньо.

живопись в студии корпоративный мастер-класс
уроки живопису для дорослих в студії ArtClass

Так, наприклад, за планування і складання композиції картини, рішення проблем та емоції відповідає лобова частка. Розпізнавання об’єктів і їх сприйняття, а також за орієнтацію в просторі і рухи під час малювання – тім’яна частина мозку. Обробку і візуалізацію художніх образів забезпечує потилична частка. Скронева область відповідає за пам’ять і сприйняття навколишнього світу, а мозочок – за дрібну моторику і додаткові рухи пензлем або олівцем. Малювання призводить до зосередження і концентрації і виділення гормону дофаміну, саме тому ми відчуваємо почуття задоволення. В результаті уроки малювання допомагають заспокоїтися та зосередитися. Малювання по суті це гарна гімнастика для нашого мозку як для дитячого так і для дорослого. Малювання дозволяє підтримувати гостроту розуму навіть у похилому віці.

Крім того, під час малювання можна змусити працювати усі м’язи нашого тіла. Для цього потрібно спробувати малювати стоячи. Займаючись улюбленою справою, Ви перебуваєте в постійному русі, захоплюєтеся і час у годину – півтори таких уроків малювання пролітає непомітно. Ви отримуєте навантаження майже як після гри в настільний теніс. Важко знайти людей з надмірною вагою серед відомих художників.

Для тих, хто на початковому етапі відчуває напругу і страх перед чистим полотном або занадто сконцентрований на результаті, можна застосувати на курсах малювання техніку інтуїтивного або так званого правопівкульного малювання. Інтуїтивне малювання дозволить Вам відволіктися від результату і насолодитися процесом змішування фарб, переходами одного кольору в інший, розслабитися і відчути себе справжнім художником, процес малювання для Вас стає схожим на своєрідну медитацію 🙂

масляная живопись
курси малювання в студії ArtClass

У Вас виникло питання де помалювати в Києві? Приходьте до нас в ArtClass!

Вибір нашої затишної студії малювання ArtClass буде гарною відповіддю на питання де помалювати в Києві. Ми знаходимося в Києві на Виноградарі, поруч з житловим масивом Парковий за адресою вул. Вишгородська 45/2. В нашій школі малювання, проходять курси малювання, групові уроки малювання, індивідуальні заняття та майстер-класи з різних стилів і напрямків образотворчого мистецтва. У нас Ви зможете спробувати малювати олійними фарбами, аквареллю, олівцем, пастеллю або маркерами. Досвідчені викладачі навчать Вас малювати в будь-якій з обраних Вами технік. На курсах малювання Ви дізнаєтеся про влаштування навколишнього світу з точки зору художника, про світлотіні, кольори, композиції картини, лінійної і повітряної перспективи в живопису. А з настанням теплих днів Ви зможете приєднатися до нас і помалювати у Києві у добрій компанії однодумців на пленері. Ми часто вибираємося в місто або на природу що б закріпити отримані знання малюючи з натури.

Уроки малювання для дітей в нашій школі – це занурення в чарівну казку, які перетворюється в цікаві і самобутні твори образотворчого мистецтва вашої дитини. Діти вчаться отримувати нові кольори змішуючи фарби, знайомляться з законами перспективи і отримують перші уроки живопису.

уроки рисования для детей
уроки малювання для дітей

Уроки живопису та курси малювання для початківців доступні кожному!

Велика кількість занять у школі малювання ArtClass (Арт Клас) розраховані на людей без будь-якої художньої підготовки. Наші учні отримують академічні знання по малюнку та живопису, які потім легко можуть застосовувати самостійно. Абсолютно неважливо, яка у Вас освіта, ким Ви працюєте і скільки Вам років. Головне, щоб хотілося творити, фантазувати і створювати справжні шедеври.
Уроки малювання, що проходять за індивідуальною програмою, дозволять Вам приєднається на будь-якому етапі наших курсів малювання.
Ми дійсно навчаємо малюванню як дітей так і дорослих.
Наша студія живопису та малюнка, одна з небагатьох у Києві, де учні отримують реальні знання, які потім легко можуть застосовувати самостійно, без допомоги викладачів.

уроки живописи
курси малювання для дорослих

Уроки малювання та майстер-класи з живопису олійними фарбами.

З нами легко! Згадайте, як в дитинстві Ви з легкістю брали олівці, фарби і сміливо починали малювати. У школі ArtClass Ви отримаєте можливість з такою ж легкістю почати малювати прямо сьогодні!

На майстер-класах ви дізнаєтеся:

  • Як малювати пензлями у різних техніках;
  • Що таке подмалевок і навіщо він потрібен;
  • Як користуватися мастихіном;
  • Про засади написання тієї чи іншої картини в обраній Вами живописній техніці.

Майстер-класи з живопису під керівництвом справжніх професіоналів зроблять Ваші картини унікальними і різноманітними.

мастер-класс живописи
майстер-клас живопису олійними фарбами

Наші двері відчинені для усіх – для початківців дорослих і дітей доросліше 10 років!
Тривалість одного уроку малювання 1.5 – 2 години.

Можете бути впевнені в тому, що на жодному занятті Ви не будете нудьгувати!
Ми чекаємо Вас у студії малювання Арт Клас!
🙂