Уроки малювання в студії ArtClass

Справжня творчість набуває високого рівня з професійними навичками. Завдання наших занять у школі малювання – це дати вам знання, які допоможуть висловити свої почуття та емоції на папері або полотні, а також створити мистецький витвір на високому професійному рівні.

Найголовніше в малюнку-

послідовність і правильний підхід до роботи. Саме тому неможливо навчитися малювати тільки по книгах або відео-уроках, як неможливо, за інструкцією навчитися грати на скрипці. Тут важлива кожна деталь, починаючи від постановки руки і закінчуючи технікою остаточної обробки малюнка.

У нашій арт-студії ArtClass, розташованій в Києві на вулиці. Вишгородській 45/2, ви зможете взяти участь у наступних курсах малювання

Тривалість одного пробного заняття 2 години. Вартість одного пробного заняття в групах для дорослих 250 грн. Якщо Ви в подальшому продовжите займатися живописом в нашій студії то оплачена вами сума буде включена у вартість місячного абонемента. Всі необхідні матеріали (крім полотен) для проведення уроків малювання включені у вартість занять.

Якщо Ви хочете записатися на пробне заняття або отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з нами в Києві за адресою вул. Вишгородська, 45/2, або по електронній пошті чи телефону.