Корпоративний майстер-клас – малюєм разом!

Корпоративний майстер-клас - малюєм разом!
Корпоративний майстер-клас – малюєм разом!

У житті кожної компанії важливо, щоб в колективі складалася сприятлива робоча атмосфера. Вдало проведений корпоративний захід сприяє поліпшенню мікроклімату в колективі, поліпшується комунікабельність співробітників. Адже в неробочій обстановці людина може відпочити, розслабитися, проявити себе як творча і непересічна особистість

Корпоративний майстер клас у студії малювання
Корпоративний майстер клас у студії малювання

Поряд зі звичними розвагами такими як караоке, дискотеки і банкети набирає популярність ще один колективний вид діяльності – малювання як спільна творчість. Створюючи картину разом, колеги вчаться взаємодіяти один з одним, можливо, для деяких це буде хорошим поштовхом спробувати себе в живописі.

Малювання – це емоційний відпочинок для розуму і спосіб розкрити свій творчий потенціал.

З чого почати? З вибору сюжету майбутньої колективної роботи, яка в подальшому прикрасить ваш офіс і буде нагадувати про чудово проведений час. Сюжет ви можете вибрати самі або наші художники запропонують вам один з варіантів.

Загальну картину зібрано з маленьких фрагментів намальованих 11-ю учасниками
Загальну картину зібрано з маленьких фрагментів намальованих 11-ю учасниками

Потім, обрану картину ділять на число учасників і роздруковують окремо кожен фрагмент. У разі якщо число учасників відрізняється від кількості фрагментів майбутньої картини можливі варіанти роботи кількох людей над одним фрагментом або ж найталановитіші можуть намалювати кілька частин за допомогою наших викладачів. Наноситься попередній малюнок олівцем і проводиться звірка з сусідом збігів ліній зображення на краях картин. Робота в студії проходить під керівництвом художника-педагога, який буде направляти роботу і допомагати порадою. Кожен учасник майстер-класу зможе проявити себе в міру своїх творчих здібностей, а вони є у кожного! Навіть якщо Ви ніколи не малювали це не страшно, від цього Ваша робота буде ще цікавіше і креативніше. Всі учасники творчого процесу вносять свій внесок у написання однієї загальної картини. Це весело і цікаво! Ви отримаєте величезне задоволення від процесу написання картини, навчитеся змішувати масляні фарби для отримання необхідного відтінку, класти мазки за допомогою різних кистей і інших інструментів. Цей процес поглине Вас повністю і Ви забудете про те що ніколи не писали маслом і не тримали в руках пензля. У фіналі при складанні пазла з безлічі окремих робіт Ви відчуєте себе справжнім художником, причетним до створення однієї спільної роботи. Ми обіцяємо Вам незабутні яскраві враження! Це буде Ваш найкращий корпоратив в житті!

відмінний настрій і незабутні враження корпоративний майстер-клас
відмінний настрій і незабутні враження корпоративний майстер-клас

Умови і час проведення корпоративного майстер-класу обговорюються індивідуально.

Чекаємо Вас за адресою: м Київ, вул. Вишгородська, 45/2