Майстер-клас з живопису «Картина за 3 години»

Одним із способів розслабитися після напруженого робочого дня може стати зміна обстановки або фізичне навантаження. Хтось йде в спортзал, на пробіжку або в кіно. Ми пропонуємо ще одне рішення, як зробити своє життя цікавішим і більш насиченим, відпочити і отримати естетичну насолоду, і як не здасться дивним, фізичне навантаження. Ми пропонуємо Вам спробувати себе в живописі і почати малювати! І якщо ви запитаєте де помалювати в Києві, то найкращою відповіддю буде вибір нашої студії малювання ArtClass як для дорослих так і для дітей.

Студія живопису і малюнка для дорослих і дітей в Києві ArtClass пропонує Вам відвідати наші майстер-класи з живопису маслом, аквареллю, паслелью або олівцем. Під керівництвом досвідчених художників-педагогів Ви долучитися до мистецтва живопису на прикладі написання однієї картини. Копіювання робіт майстрів приносить велику користь, як початківцям, так і досвідченим художникам. Ви, крок за кроком, пройдете через творчий шлях великого художника. Набуті знання дадуть Вам можливість використовувати їх в будь-якому вигляді образотворчого мистецтва.

За короткий проміжок часу Ви зможете вивчити:

  • побудову композиції картини
  • основні художні матеріали та техніки живопису
  • освоїте принципи моделювання об’єктів (квіти, вода, люди, тварини, фрукти, архітектура і т.п.) 

зможете намалювати картину пензлем або мастихіном (в залежності від обраної Вами картини і техниці її написання)

 

майстер-клас з живопису картина олією за 3 години
майстер-клас з живопису картина олією за 3 години

Пориньте у світ мистецтва і отримаєте задоволення від написання картини.
Студія надає для малярства всі необхідні художні матеріали:

  • олійні фарби,
  • мастихін,
  • мольберт,
  • пензлі.
  • полотно 30х40
Майстер клас з живопису олійними фарбами для дорослих
Майстер клас з живопису олійними фарбами для дорослих

Відкиньте всі сумніви і приходьте на унікальний майстер-клас з живопису та малюнку в школі малювання ArtClass.
Малювання для дорослих і дітей «з нуля» – унікальна картина на першому ж занятті!

Гарантуємо Вам творчу атмосферу та гарний настрій!

Вартість майстер-класу 800 грн. (3 години)
В нашій студії майстер-класи проводяться по суботах і неділях

Для отримання детальної інформації та запису на майстер-клас з живопису зв’яжіться з нами в Києві за адресою вул. Вишгородська, 45/2, а також за телефонами або електронною поштою. Ви зможете так само узгодити і відвідати наші уроки живопису у зручний для Вас час. Тривалість майстер-класу можлива від 1 години в залежності від техніки написання картини.

Малювання дає можливість людині удосконалюватися, глибше розуміти навколишній світ, підтримувати активність і креативність мислення.

Історія розвитку живопису – це історія розвитку техніки мальовничого ремесла. Ми познайомимо вас з різними течіями і напрямками в мистецтві. Ви зможете спробувати малювати в будь уподобаній Вами живописній техніці – олійними фарбами, аквареллю, олівцем, пастеллю. Почніть свої перші кроки в малюванні, живопису або створенні своєї картини в нашій студії малювання ArtClass. Вибравши твір улюбленого автора, Ви пройдете разом з нами увесь процес написання картини олійними фарбами, аквареллю або пастеллю від початку і до кінця.

    «Мистецтво не розкіш. Це велика радість життя, її смак, її фарби, її аромат … »  А.Н. Бенуа.